Pronájem skladových kontejnerů je stále více oblíbený

Skladové kontejnery již dávno nejsou vidět na obrovských dopravních lodích, na přístavištích a v docích, kde uchovávaly zboží chráněné před nelítostnými povětrnostními podmínkami. Díky své univerzální konstrukci a vysoké odolnosti mají skladové kontejnery mnoho využití i mimo mořskou dopravu.

Skladování

Pronájem kontejnerů je samozřejmě často využívaný ke skladování. Mohou být použity k dočasným nebo dlouhodobým účelům skladování v průmyslových areálech, přístavech nebo na staveništích. Ale také při stěhování domova či pracoviště, kdy není možné ještě vše umístit do nových prostor.

Kiosky

Kontejner může být upraven a zařízen jako potravinový kiosek, který nabízí různé druhy jídel a nápojů. Tyto kiosky jsou oblíbené na festivalech, trzích, na pláži nebo v turistických oblastech.

Kiosek může být také přizpůsobený výběru vstupného či jako zázemí pro zaměstnance a brigádníky. Na webu alfacontainer.cz objevíte nejen tyto varianty upravených skladových kontejnerů, ale také mnoho dalších. Na neobvyklých úpravách se lze domluvit.

Kontejnerové kiosky mohou sloužit jako informační centra na veřejných prostranstvích, nádražích, letištích nebo turisticky atraktivních místech.

S pronájmem kiosku ze skladového kontejneru je mnohdy spojen pronájem mobilního oplocení.

Zázemí pro pracovníky na staveništích

Skladové kontejnery slouží jako dočasná pracoviště, kde mohou dělníci odpočívat, jíst, převlékat se. Kontejnery zajišťují pohodlné a bezpečné místo, kde se pracovníci mohou na krátkou dobu uvolnit a obnovit energii pro další práci.

Mohou sloužit jako jídelna, šatna, odpočinková zóna či umývárna.

Na staveništích s buňkami je také využívaný pronájem mobilních toalet.

Podrobnější informace o možnostech pronájmu kontejnerů, mobilních toalet a oplocení zjistíte na webu alfacontainer.cz.