Ještě jste nespali na stromě? Zkuste to a získejte úžasný zážitek

Nejen opice nebo ptáci spí na stromě. Spát zde mohou i lidé, ale ne na nepohodlné větvi. Spát můžete v luxusních domech na stromě. Proč něco takového dělat? Protože je to překrásný zážitek na celý život. Namísto hotelu v hlučném městě budete v korunách stromů, kde kolem vás nebude široko daleko nic jiného než jen čistá a krásná příroda. Odpočinete si zde od hektického života, od stresu, od povinností, od hluku a od všeho dalšího, co vás jen zatěžovalo. Namísto toho zde nasajete energii a naberete potřebné síly.

Pobyt si skvěle užijete

Domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany a budete z nich mít krásný výhled na Ještěd, Bezděz a Ralskou pahorkatinu. Domy jsou luxusní, budete zde mít skvostný komfort a není zde žádná elektronika. Kolik času trávíte na počítači, u televize nebo na telefonu? Tyto přístroje jen strhávají vaši pozornost Zde si od elektroniky odpočinete a budete mít konečně čas na činnosti, které jste dříve jen odkládali. Můžete si číst knihu, přemýšlet o životě, povídat si s protějškem, hrát deskové hry nebo prostě jen relaxovat a užívat si krásné chvíle.

Můžete zde cestovat do okolí, využívat venkovní saunu, grilovat nebo se třeba houpat v houpací síti a pozorovat hvězdy. Zažijete zde romantické okamžiky, které se vám nesmazatelně vryjí do paměti. Je jedno, jestli sem vyrazíte sami, s protějškem nebo třeba s přáteli. Pobyt si tak užijete, že si ho budete chtít zopakovat. Zjistíte, jaké je to vychutnávat si svobodu, nebýt obklopen povinnostmi a zbytečnou elektronikou. Zde je to pravé místo, kde utečete od koloběhu povinností a budete skutečně šťastní. Budete v krásné horské přírodě, neuslyšíte žádný hluk z města a také zde neuvidíte žádné jiné lidi. Konečně jen vy, příroda a krásné zážitky. Zajímá vás více informací nebo byste si chtěli ubytování Ještěd zamluvit? Navštivte web Treehousejested.cz.