Překvapte s úchvatnou světelnou dronovou show i v České republice

Dronová show je velkolepou událostí a zároveň demonstrací toho, jak pokročilou technologii dnes drony představují. S jejich pomocí se může na obloze objevit jakýkoliv zářící předmět, který bude tvořen velkým množstvím osvětlených dronů hrajících v různých barvách. Může jít doslova o balet na nebi. Drony se mohou synchronizovaně pohybovat a vytvářet na obloze nápisy nebo nejrůznější 2D i 3D tvary, které se mohou pohybovat. Může jít o pohyblivé postavy, explodující lahev šampaňského, zvířata nebo vozy v pohybu či nejrůznější divoké fantazie. Dronové show jsou mimořádně žádané a můžete se s nimi ukázat i a své vlastní akci.

Zajistěte si dronovou show od specializované firmy

Dronovou show vám v České republice, Slovensku a v celé střední Evropě zajistí zkušená firma MAGIC DRONES, která vám udělá velkolepé představení na míru. Díky tomu se na obloze může zobrazit cokoliv, co zkušení programátoři naprogramují. Můžete tak podpořit svou značku na firemní akci, podpořit sportovní událost, hudební koncert, městské slavnosti, otevíračku, dětskou akci, soukromou oslavu a cokoliv dalšího. Dronová světelná show je ve srovnání s ohňostroji zcela bezpečná a nikomu vadit nebude, neplaší zvířata, neprodukuje hluk a neohrožuje rizikem požáru.

V roce 2023 firma realizovala 25 takových představení, které jste mohli vidět například na místech, jako jsou Nymburk, Poličná, Valašské Meziříčí, Slavičín, Týn nad Vltavou, Vrbno, Hrotovice, Kravaře, Zbůch, Hradec Králové, Rychvald, Ostrava, Blansko, Litoměřice a další. Společnost může na vaší akci využít až 1000 dronů najednou a celá show může být doprovázena skvěle zakomponovanou hudbou a třeba i speciálními efekty, za pomoci světel nebo třeba laserů. Drony budou léta ve výšce až 120 metrů a bude to neuvěřitelná podívaná pro lidi ze vzdálenosti až jednoho kilometru. Navštivte webové stránky firmy Magicdrones.cz, kde se můžete dozvědět více informací.