Intelino® Smart Train naučí vaše děti milovat školu

Proč studovat z učebnic a trápit se odbornými výrazy? Před praktické výzvy postaví vaše děti vláčky Intelino®. Jak fungují a co od nich můžete očekávat? Na to se podíváme v následujících řádcích.

Intuitivní ovládání Intelino® Smart Train

Intelino® Smart Train je intuitivní hračka, která je v souladu s výukovou metodou STEM. Už po vybalení z krabice je připravena k použití, takže se nemusíte probíjet přes zbytečné překážky. Pusťte se rovnou do hry s mobilní aplikací. Ta vám umožní proměnit obrazovku vašeho displeje v řídící panel. V aplikaci navíc najdete celou řadu zábavných her pro smíšenou realitu.

Pokud si ale chcete užít opravdovou zábavu, otevřete si Snap editor. Ten vám totiž umožní naprogramovat si vlastní funkce a naučit váš vláček to, co potřebujete. K tomu můžete využít populární programovací jazyk Scratch třetí generace, jenž místo dlouhých řádků kódu sází na vizuální elementy. Vytvořit si vlastní příkazy pro Intelino® Smart Train tedy zvládne úplně každý.

Skvělý doplněk pro školy

V balení najdete také čtyřicet senzorů různých barev. Ty následně můžete kombinovat a zadávat tak příkazy vašemu vláčku. Vláček zvládne jízdu i po dřevěných kolejích. Koleje z balení proto můžete kombinovat a vytvořit tak delší dráhu.

Intelino® Smart Train se může pochlubit i futuristickým designem, který skvěle ladí s množstvím jeho funkcí. I proto se stane skvělou hračkou nejen v domácnosti, ale především ve škole. Pokud i vy chcete, aby si děti z vaší školy odnesly co nejvíce vědomostí, pořiďte si chytré vláčky na eshopu Ruzovka.cz. Intelino® Smart Train – třídní sada nabízí hned čtyři balení za výhodnou cenu. Tak toho využijte a dejte vašim dětem jedinečnou příležitost ještě více rozvinout jejich dovednosti.