Gamechanger a jedinečné MMA turnaje 2023

Nejlepší SHOW posledních let? Jednoznačně OKTAGON MMA. Reflektory a hala nabitá vzrušením, adrenalinem a očekáváním, kdo stane na stupních vítězů. Vedle řady očekávaných večerů plných MMA zápasů je tu pro fanoušky nově také projekt Gamechanger, založený na pyramidovém turnaji. Kdo stojí za jeho vznikem a které turnaje by vám neměly uniknout? Máme pro vás všechny důležité informace!

OKTAGON MMA plní světové haly

Organizace OKTAGON MMA se svými dosavadními výsledky zapsala do povědomí fanoušků jako přední organizátor na poli turnajů v bojových sportech. OKTAGON má dnes fanoušky z více než 64 zemí po celém světě a to díky OKTAGON.TV. Kanálu, který umožňuje sledovat zápasy v přímém přenosu odkudkoli. To se týká i vás, kteří jinak chodíte na všechny zápasy osobně. Jste zrovna na dovolené nebo na pracovní cestě? Zaplaťte si během chvilky PPV a těšte se, že vám nic neunikne.

OKTAGON MMA založili a stále vlastní Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Přední fanoušci, kterým se stal jejich koníček životní náplní. Jestli jste firma a chcete se zapojit, je tu pro vás Neruda CUP.

Tipsport Gamechanger, který mění svět

Jak vznikl Gamechanger a o co vlastně jde? Jedná se o spojení sil organizací OKTAGON MMA a Tipsport. Výsledný projekt byl oznámen na tiskové konferenci v aule ostravské haly Gong. Podstatou je pyramidový turnaj, ve kterém se utká 16 zápasníků a to nejen z Česka a Slovenska, ale z celého světa. Projekt aspiruje na neoficiální mistrovství světa. Jeho skutečnou hodnotu mu však dají teprve fanoušci MMA. Tak co, podpoříte?

MMA SHOW, které nesmíte minout? OKTAGON 2023

Jaká SHOW, že vás čeká v letošním roce? Nebude jedna ale bude jich celá řada. Je to vaše první MMA? S žádnou z nich nešlápnete vedle. Avšak jako skalní fanoušci byste neměli chybět na žádné z nich.

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem (18.11. 2023) – Kolín nad Rýnem? Žádné památky, jednoznačně celovečerní MMA SHOW, která ve vás zanechá silné dojmy. Kdo se stane vaším favoritem?

OKTAGON Ostrava (9. 12. 2023) – MMA SHOW opět v Ostravar aréně. Už máte lístky? Neváhejte, některé večery se vyprodaly během několika dnů. Tak co, uděláme společně rekord?

OKTAGON 51 Praha (29.12. 2023) – finále evropské MMA ligy mistrů. To si nemůžete nechat ujít!

S nákupem lístků neváhejte. PPV sice koupíte vždy, ale upřímně, osobní účasti se to nevyrovná. Sedněte k počítači a kupte lístky během několika kliknutí myší. Pak už se jen těšte.