Co se starým autem? Zbavte se ho a získejte hotovost

Staré vozy představují stále větší problém. Když někomu začne vůz zastarávat, ne každý se ho zbaví, mnoho lidí ho opravuje, trápí se s ním a často ho ani nevyužívá. Staré vozy zabírají parkovací místa a často jen přidělávají starosti. V mnoha rodinách najdeme i několik takových vozů. Nemusí vám ale působit jen potíže. Když se obrátíte na správného poskytovatele, můžete je do zítřka zlikvidovat a získat za ně hotovost na ruku.

Obraťte se na ZAHOTOVE.CZ

ZAHOTOVE.CZ je firma, která se zaměřuje na likvidace aut. Na rozdíl od různých překupníků nebo vrakovišť nabízí zcela jiný přístup i podmínky. Abyste mohli vůz zlikvidovat, musíte ho často dopravit až na místo likvidace, což je pro mnoho lidí problém, zejména pokud je vůz nepojízdný. U ZAHOTOVE.CZ nic takového dělat nemusíte, firma si pro vůz přijede kamkoliv po ČR a na vlastní náklady ho odveze. Vykupuje pojízdná auta i nepojízdné autovraky. Může jít o osobní vozy, nákladní vozy i stavební stroje. Stačí firmu kontaktovat telefonicky nebo kontaktním formulářem s detaily o vašem voze a ona vám sdělí již předem hrubou výkupní cenu. Když s ní budete souhlasit, do druhého dne přijede pracovník firmy pro váš vůz.

Nejprve ho prohlédne a poté vám sdělí čistou výkupní cenu. Její výše se orientuje podle stavu vozu, použitelnosti náhradních dílů a aktuální výkupní ceny železa. Následně se na místě podepíše kupní smlouva a dostanete peníze na ruku. Vůz bude poté odvezen a papírování vyřídí firma za vás. Peníze na ruku jsou pro mnoho lidí velkou výhodou, protože u jiných poskytovatelů máte likvidaci obvykle pouze zdarma a navíc musíte vůz dopravit k likvidaci. Firma má bezkonkurenční podmínky, díky kterým ji využívá stále více řidičů. Pokud také disponujete nadbytečným vozem a chtěli byste ho raději proměnit na hotovost, neváhejte a obraťte se na https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/