Proč ochutnat vegetariánskou stravu?

Pokud z jídelníčku vynecháte maso, můžete získat celou řadu zdravotních výhod. Vyzkoušejte vegetariánskou stravu, kterou nabízí vegetariánské bistro GreenTable.

Zdravotní přínosy vegetariánské stravy

Potýkáte se s nadváhou? Pak věřte, že vegetariánská strava vám pomůže zbavit se nějakého toho kilogramu. Má pozitivní vliv na celou naši trávicí soustavu, neboť obsahuje velké množství vlákniny. Ta v potravinách živočišného původu chybí. Kromě toho vláknina pomáhá redukovat škodlivý cholesterol. Díky tomu podpoříte zdraví srdce a celé cévní soustavy. Navíc rostlinná strava sama o sobě žádný cholesterol neobsahuje. Díky tomu snižujete riziko výskytu mozkových a srdečních příhod. Rostlinná strava našemu tělu poskytuje velké množství antioxidantů, jejichž úkolem je boj proti poškozování organismu volnými radikály. Ty se do těla dostávají potravinami průmyslově zpracovávanými, z ovzduší nebo díky nadbytku stresu.

Vyberte si snídani či oběd z jídelníčku GreenTable

GreenTable je vegetariánské bistro, které se nachází v Praze. Svým návštěvníkům nabízí možnost ochutnat změnu právě v podobě vegetariánských pokrmů. Můžete zde objevit moderní a udržitelnou gastronomii kladoucí důraz na lokální a sezónní produkty. Toto vegetariánské bistro nabízí jak zdravé, čerstvé a chutné pokrmy, tak i respekt k přírodě a životnímu prostředí. Všechny nabízené pokrmy se připravují čerstvé a přímo na místě. Chcete-li vyzkoušet harmonii mezi kvalitní zdravou výživou a udržitelností, tak je GreeTable tou pravou volbou.

A v čem je její udržitelnost? Neplýtvají zde jídlem ani energiemi. Saláty a bylinky si pěstují sami, na místě ve velké hydroponické farmě. Ta zajišťuje celoroční produkci. Kromě toho využívají vyčištěnou vodu z kuchyně pro zavlažování okrasných květin. Čistý vzduch zajišťují ekologické filtry.